Dřevo a les jako ekosystém | iQBLOG | iQLANDIA
REGISTRUJ SE NA NAŠEM E-SHOPU A ZÍÉSKEJ VÝHODY....

Bylinky mix + truhlík (80cm) + zemina + hnojivo

Kód: 123
1 390 Kč / ks 1 390 Kč / 1 ks
Na objednání
Můžeme doručit do:
7.1.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis zboží

K horkému létu patří lehká jídla, lahodné osvěžující nápoje a teplé večery s grilováním a to se neobejde bez lahodných čerstvých bylinek. Nemusíte pro ně na zahradu: můžete je pěstovat v jedné nádobě na balkoně nebo terase a natrhat si je, když je zrovna potřebujete. A když právě nevaříte, užijte si jejich příjemnou vůni.

Umístění:
Slunce nebo polostín.

Dodací lhůta:
Všechny truhlíky sázíme nebo připravujeme až na základě objednávky. Truhlíky expedujeme v okamžiku, kdy víme, že se rostlinky uchytily a rostou i v truhlíku. Z tohoto důvodu je dodací lhůta přibližně 3 týdny.

Péče:
Udržujte substrát vlhký, bylinky však bez poškození snesou občasné opomenutí zálivky. K přihnojování využijte hnojiva speciálně určená pro bylinky.
Bylinkám prospívá pravidelné zakracování: necháte-li je volně růst, ztratí hezký kompaktní vzhled a zvyšuje se pravděpodobnost, že budou napadeny škůdci. Bez obav si stříhejte nať na čaj nebo pro kuchyňské použití. Budou-li vám bylinky přebývat, můžete je zamrazit nebo nasušit.

Doporučení: Mátu je vhodné pěstovat v samostatném květináči či truhlíku, vzhledem k jejímu bujnému odnožování Vám brzy zaroste celý truhlík a mohla by ostatní bylinky utlačit, pokud nebudete stíhat sklízet.

 

 
9 nejkrásnějších lesů na světě – G.cz