Registruj se na našem e-shopu a získej výhody člena.

Příběh firmy a jeho jménu

Nebaví Vás číst? Tak si celý článek poslechněte..

Příběh za jménem

Každá firma má svůj příběh a také důvod, proč se jmenuje právě tak, jak se jmenuje. Firma U Buldoků s.r.o není výjimkou. Jejich příběh za jménem je plný emocí a lásky ke zvířatům.

Předtím než se firma stala U Buldoků s.r.o, nesla název H&L školní jídlena a vývařovna s.r.o.. Byla to společnost specializující se na poskytování stravovacích služeb ve školách a dalších institucích. Avšak po tragickém úmrtím jednoho ze zakladatelů firmy došlo k velké změně.

Po smrti jednoho z jednatelů firmy zbyli dva angličtí buldoci - Tyke a Buggy. Tito dvorni psi byli milovanou součásti rodiny zakladatelů firmy od samotného jejich mládí.
Tyke byl starší pes ve veku 12 let, ale i přesto plný energie jako malé štene.
Buggy mohl být o rok mladší nez Tyke ale stejnou energii mel jako on
Jsou to veselé mazlíčci plné života kterých si každy okamzik užival
Jejich majitel chtel aby památka na jednoho ze zakladatelů zůstala navždy a tak se rozhodl přejmenovat firmu na U Buldoků s.r.o. Tímto krokem chtěl vyjádřit svou lásku ke svým čtyřnohým přátelům a uctít jejich památku.

Firma U Buldoků s.r.o dnes nabízí široké spektrum služeb, včetně prodeje palivového dřeva, údržby a realizace zahrad, výroby stolků z masivu nebo pronájmu reklamních ploch. Jejich hlavním cílem je poskytovat kvalitní služby s osobním přístupem ke každému klientovi.

Jedinečnost jména firmy U Buldoků s.r.o spočívá právě ve vzpomínání na Tykeho a Buggyho - dvě milované bytosti plné energie. Je to odkaz na lásku ke zvířatům i snahu o zachycení jejich životnosti prostrednictvim názvu firmy.
Tento název symbolizuje oddanost majitele společnosti nejen jeho psím společnikum ale i jeho odhodlanim poskytnout skvelou sluzbu kazdemu zakaznikovi

Firma U Buldoků s.r.o je dokonalym prkladem toho jak láska k domácim mazlickum muže inspirovat podnikatele pri tvorbe novych firem.

 

Vaši buldoci