Registruj se na našem e-shopu a získej výhody člena.

Realizace zahrad

Nechcete šest? Tak si celý článek poslechněte.
 
Něco málo o našich službách:
 
Firma U Buldoků s.r.o. se specializuje na údržbu a realizaci zahrad. Nabízíme širokou škálu služeb, včetně pokládky travního koberce, instalace zavlažovacího systému a servisu, a také realizace nových zahrad u novostaveb.

Pokud hledáte krásný trávník bez námahy, může být pokládka travního koberce ideálním řešením pro vás. Travinný koberec je již předem vyrostlý trs trávy s kořeny zabalený do roliček. Naše profesionální týmy zajistí jeho precizní položení na vámi vybraném povrchu.

Zavlažovací systém je klíčovou součásti spravedlivé péče o vaší zahradu. Pomocí automatických rozprašovačů nebo kapkového zalévání zajistěte optimálně dle potřeb vaší vegetace dostatek vlhkosti i ve velmi suchých obdobích roku.

Naše firma také nabídne kompletní realizaci nových zahrad u novostaveb. Společně s našimi odborníky můžete navrhnout a vytvořit zahradu přesně podle vašich představ a potřeb. Máme bohaté zkušenosti s designem a úpravou venkovních prostor, které jsou esteticky atraktivní i funkční.

Pokud máte konkrétní přání ohledně výsadby stromů nebo keřů, jsme tu pro vás. Naše týmy se postarají o profesionální provedení výsadby dle vaší libosti a požadovaných druhů rostlin.

Ceny za naše služby jsou individuálně nastaveny dle potřeb každého zákazníka. Snažíme se poskytovat kvalitní práci za férovou cenu, která odpovídá rozsahu projektu.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo byste si rádi domluvili schůzku pro konzultaci vaší zahrady, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu obchod@ubuldoku.cz nebo telefonicky na číslo +420 777 999 431.

Těšíme se na spolupráci s vámi!
 
Vaši buldoci.