Registruj se na našem e-shopu a získej výhody člena.

Válcování půdy

Kód: 330/DO 330/DO2 330/DO3 330/DO4 330/DO5 330/DO6 330/DO7 330/VIC Zvolte variantu
Neohodnoceno
- - - - - - - –5 % až –5 %
Image008 1
1 Kč od 1 Kč - - - - - - - –5 % až –5 % 5,50 Kč / ks 5 Kč / ks 4,50 Kč / ks 4 Kč / ks 3,50 Kč / ks 3 Kč / ks 2,50 Kč / ks 0,95 Kč / ks od 0,95 Kč / ks
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Válcování je proces, při kterém se pomocí válečku nebo válce upravuje povrch půdy. Tento postup se často používá před pokládkou travního koberce nebo setím trávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Válcování je proces, při kterém se pomocí válečku nebo válce upravuje povrch půdy. Tento postup se často používá před pokládkou travního koberce nebo setím trávy. Cílem válcování je vytvořit rovnoměrný a pevný podklad pro růst trávy a zabránit tvorbě nerovností na povrchu. V praxi se provádí tak, že po vyrovnání plochy se na ni aplikuje tlak pomocí válce, který způsobuje zhutnění půdy a odstranění vzduchových mezer. To napomáhá lepšímu zakotvení kořenů travy do zeminy a celkovému rychlejšímu růstu travního porostu.

Před samotnou pokládkou travního koberce nebo setím travy je důležité provést spravné připraveny podkladu. To obvykle zahrnuje odstraněni staré vegetace (např., plevele), vyrovnani terenu (odstraneni nerovnosti) , uvolneni hlinito-písčite vrstvi aby byla propustna pro vodu . Dbejte také na dostatečné zalitie novozalozenych plodin.